חברת קולורטק קסורלה הינה מחלוצות הדפוס הדיגיטלי בישראל. החברה שצמחה מתוך עולם הדפסות האיכות של האופסט, בשילוב הידע המעמיק בניהול צבע ויצר החדשנות, נהפכה במהרה למובילה בתחום הדפסה דיגיטלית המבוססת על הזרקת דיו. כיום, עם התפתחות הדפוס הדיגיטלי בהזרקת דיו למגוון עולמות ויישומים קולורטק נמצאת בחזית הטכנולוגיה ומציעה פתרונות הדפסה דיגיטליים תעשייתיים לתעשיות השילוט, הדפוס, עיצוב הפנים, הפלסטיק, הזכוכית, הטקסטיל והמתכת.

הסוגים השונים של מדפסות UV

הדפסה בפורמט רחב היא העתיד של עולם הדפוס ועסקים שלא יתחדשו במכונת הדפסה מתאימה מסתכנים בכך שיישארו מאחור. עם הקדמה והחדשנות בעולמות הטכנולוגיה כך גם חלים שינויים בצרכים של הלקוחות והם מחפשים אחר פתרונות דפוס מיוחדים, איכותיים ומרשימים יותר. באמצעות מדפסת UV תוכלו להעניק ללקוחות שלכם בדיוק את מה שהם מחפשים, לאפשר להם לצאת מגבולות הידוע וליצור לעצמם גבולות חדשים. ישנם סוגים שונים של מדפסות UV וכדי לבחור את הסוג שיספק לכם וללקוחות שלכם את המענה המושלם, יש להבין כיצד כל סוג נבדל מהשני.

השולחניות

מכונת הדפסה שולחנית מציעה אינספור פתרונות לעסק המודרני והיא מאפשרת לו לבצע עבודות הדפסה באיכות יוצאת מגדר הרגיל תוך התנסות בהדפסה על חומרים מסוגים שונים. מדפסת UV שולחנית מאפשרת לכם לדייק עם הפרטים בזכות טכנולוגיית וואקום שממקמת את חומר הגלם טוב יותר על שולחן העבודה. באמצעותה תוכלו להדפיס על מוצרים קטנים בצורות שונות, כמו גם על מגוון חומרי גלם קשיחים כמו עץ, זכוכית, PVC, פוליפרופילן ועוד. העובדה שהיא מקובעת לשולחן מקלה על ההדפסה על חומרים כבדים יותר, עם זאת גודלה שמוגבל על ידי שולחן יכול גם להגביל את גודל ורוחב החומר עליו תוכלו להדפיס.

לכל המדפסות השולחניות

ההיברידיות

מכונת הדפסה היברידית משמשת בעיקר לצרכי הדפסה תעשייתיים ולהדפסה בפורמט רחב. מדפסות אלו הופכות את מנעד אפשרויות ההדפסה שלכם להרבה יותר רחב בכך שמאפשרות לכם להדפיס על סוגים שונים של חומרים, החל בחומרים קשיחים ועד גלילים. מבחינת אורך ורוחב, תוכלו להדפיס על חומרים שרוחבם כרוחב המדפסת, אך ארוכים ממנה בהרבה באמצעות שולחנות הרחבה תומכים. מדפסת UV היברידית תספק את הפתרון המושלם גם כאשר אתם חייבים ירידה מדוקדקת לפרטים- מרביתם יכולות להדפיס טקסטים קטנטנים ברזולוציה גבוהה. בכל הנוגע לקצב העבודה, אין תחליף למדפסות ההיברידיות עמן הקצב תמיד הרבה יותר מהיר.
לכל המדפסות ההיברידיות

גלילים (ROLL-TO-ROLL)

מכונת הדפסה roll-to-roll תוכננה ועוצבה על מנת שתוכלו לייצר פתרונות שילוט פנים וחוץ ברמה הגבוהה ביותר. מדפסות אלו מעוצבות למשעי וכוללות מכניקה מדויקת, יציבות, חיישני בטיחות, ראשי הדפסה לינאריים שמדפיסים תוך כדי תנועה, הגנה אלקטרונית מפני גלישת דיו ומערכת ניקוי אוטומטית. כמובן שלכל מדפסת גלילים התכונות הייחודיות לה והיישומים שיספקו לעסק שלכם את המענה המדויק. הטיפול המעולה שלהן במדיה, השימוש הנוח והפשוט ומגוון הטכנולוגיות שמוטמעות בילד אין, הוא שמבטיח תוצאות ברמה אחת מעל כולם.

לכל מדפסות ROLL TO ROLL

מדפסות לבדים

כבר שנים רבות שטכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי משנה כל ענף שבו נוגעת. ענפים רבים השתנו ללא היכר במהלך המפגש עם טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטליות, החל בענפי האופנה והטקסטיל ועד ענפי השיווק והפרסום. כיום, בעזרתה של COLORTEK בפני כולם עומדות דרכים מרגשות ויצירתיות ליצור בעצמם את הבדים שלהם בשלל עיצובים, בין אם עבור מטרות יצירתיות ובין אם שיווקיות והכל באיכות חסרת תקדים.

אם גם אתם חולמים להרחיב את אפשרויות הייצור וההדפסה שלכם, לפנות לקהלי יעד חדשים או ליצור בדים בהדפסים מרהיבים, מדפסות לבדים יהפכו לשותפות החדשות שלכם לדרך ויהפכו כל חלום לאפשרי.

בדים שונים דורשים שיטות דפוס שונות

הדפסה על בד יצרה מהפכה שלמה בענפי תעשייה שונים. מדפסת טקסטיל תספק לכם את כל הכלים הנחוצים כדי להתנסות, לחקור, להתפתח וליצור טרנדים חדשים, במקום לרדוף אחרי טרנדים קיימים. זו ההזדמנות שלכם לעמוד בחזית הטכנולוגיה והקדמה של ענף הדפוס הדיגיטלי ולהציע ללקוחות את כל מה שהמתחרים שלכם לא יכולים. היות וכותנה, משי, ניילון, פוליאסטר, פשתן, צמר וסוגי בדים אחרים לא נוצרו שווים, כל חומר דורש שיטת הדפסה שונה, מה שמצריך מכם לבחור במכונת הדפסה על בד שתתאים במיוחד ליישומים המבוקשים.

שתי אפשרויות של הדפסה על בדים:

סובלימציה

טכניקת ההדפסה שנקראת סובלימציה מציעה יתרונות רבים למשתמשים בה. באמצעות ציוד מקצועי ואיכותי אפשר ליהנות מתוצאות איכותיות ועיצובים מרשימים ברמה גבוהה. שיטת הדפסה זו מתאימה לסוגים שונים של בדים, למעט כותנה. בעת הדפסת סובלימציה התמונה או הגרפיקה מודפסות על נייר מיוחד, באמצעות דיו מיוחד ועל ידי מדפסת הזרקת דיו שמיועדת למטרה זו. לאחר מכן מתבצעת העברה של התמונה מהנייר אל הבד באמצעות חום. החום הופך את הדיו לגז וההדפסה ממזגת בין הדיו לבין סיבי הבד כך שהוא נטמע לתוך הבד והופך לחלק בלתי נפרד ממנו.

הדפסה ישירה על כותנה או פוליאסטר

הדפסה על בד מציעה אפשרויות צבע ועיצוב כמעט בלתי מוגבלות. דמיינו שציור שלכם, יהפוך לחלק מעיצוב הבד ויגדיר אותו. כל דבר שתוכלו לעצב במחשב תוכלו גם להדפיס על הבדים שלכם ובכך לא להוציא כל חזון אל הפועל. הדפסה על בד פותחת דלת להתאמה אישית ולהדפסה ברמה גבוהה על סוגים שונים של בדים, בין אם טבעיים ובין אם סינתטיים. שיטת הדפסה זו מציעה מגוון רחב של אפשרויות עבור מטרות שונות, לרבות מטרות שיווקיות. הדפסה על בד ברזולוציה גבוהה יוצרת אפקט שלא נראה כמותו ועל ידי תכנון דיגיטלי מקדים ונכון ניתן להגיע לתוצאות מדויקות וליהנות מאינספור אפשרויות עיצוביות. בנוסף תוכלו לבחור במדפסת לחולצות שמאפשרת לכם להדפיס על כמה חולצות במקביל, מדפסת זו חזקה, יציבה ותוכננה במיוחד לענות על צרכים תעשייתיים.

שימוש במכבש

לעיתים צריך רק דחיפה קטנה כדי להוציא רעיונות מן הכוח אל הפועל. בעולם של הדפסה על בד, שימוש במכבש ממזג כל הדפס עם כל סוג של בד על ידי שימוש בחום ובלחץ ועוזר לכם ליישם בפועל את הרעיון הראשוני כפי שעלה לכם לראש. כאן כבר עומדות בפניכם אפשרויות מקצה לקצה: יש מצבים שהמכבש נפרד מהמדפסת ותצטרכו להעביר את כל הגליל המודפס במכבש כדי להטמיע את הגרפיקה על הבד, ולחלופין ישנם מכבשים שנכללים כבר באופן מובנה בתוך המדפסת עצמה כך שחוסכים לכם המון עבודה. האפשרות שבה תבחרו תלויה בכם, אך ככל שהציוד בו תעשו שימוש יהיה יותר איכותי ומתקדם, כך גם התוצאה תהפוך למשביעת רצון ותהליך העבודה יהיה פשוט ומהיר יותר.

הגיע הזמן לשנות מן הקצה לקצה את הדרך שבה אתם עושים עסקים. עם מדפסת טקסטיל הדפסה על בד הופכת לכלי מדהים עבור מטרות שונות ומגוונות ובכוחה לספק לכם כלים חדשים ומתקדמים, לעזור לכם לקפוץ מדרגה ולשפר את מערך השירותים שאתם מספקים לעסקים במידה משמעותית.

הדפסה ישירה על חולצות

מדפסות להדפסה על חולצות

הדפסה ישירה על גלילי בד

מדפסות להדפסה על בדים

העתיד שלכם כאן שחור על גבי לבן

וכמובן שגם אנחנו כאן כדי לאפשר לכל הטוב הזה להיטמע היטב בעסק שלכם כך שתוכלו לספק את מיטב הפתרונות ללקוחות שלכם. מדפסת UV מציעה לכם שער לעתיד של עולם הדפוס וכל שעליכם לעשות הוא לצעוד דרכו. לאורך הדרך תגיעו לקהל יעד רחב יותר, תאמצו לעצמכם יעדים חדשים ולבסוף: תהפכו למובילים בתחומכם ותציבו רף חדש למתחרים.