ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לעולם הדיגיטלי של COLORTEK.
כאן מחכים לכם אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק אשר ישמחו לקחת אתכם לטיול במגרש המשחקים שלנו ולספק לכם מענה כולל.
החזון שלנו: לסייע לכם לעבור בקלות מהטכנולוגיות המסורתיות לטכנולוגיות החדשניות ביותר של מדפסות, תוכנות וניהול צבע. ב-COLORTEK מאמינים שהמהפכה הדיגיטלית נמצאת ממש כאן ולכן שואפים לספק לכם את השירות המקצועי ביותר. עם ידע וניסיון של מעל 20 שנים ומגוון רחב של מוצרים תחת קורת גג אחת, אנו מזמינים אתכם ליהנות מטכנולוגיית צבע ברמה גבוהה ומפתרונות הזרקת דיו בעלי ערך מוסף בהתאם לכל צורך או מטרה.

אנו מתמחים בכל אלו ועוד:

  • מדפסות דיגיטליות בפורמט רחב – הדפסה על מגוון רחב של מוצרים כגון ניירות, מדבקות, שמשוניות, פרספקס, דיבונד, זכוכית ועוד, מאפשרת לכם לעשות צעד לתוך עולם של אפשרויות בלתי נדלות ולהציע ללקוחות שלכם שירותים מתקדמים ואיכותיים יותר.
  • ניהול צבע – עם מכשירים למדידות וכיול צבע במסכים ובמדפסות לצד מניפות הצבעים של פנטון יתאפשר לכם להפוך כל חזון והשראה לעיצוב מהשורה הראשונה ולדייק במפרט הצבע הן בתהליכי ההדפסה והן בתהליכי הייצור.
  • הדרכות מקצועיות והשתלמויות – עם ההדרכות וההשתלמויות המקצועיות של COLORTEK אין סיכוי להישאר מאחור. אנו נסייע לכם למצות את הפוטנציאל הגלום במוצרי הדפוס שלכם ולהטמיעם בצורה פרודוקטיבית ויעילה יותר בתהליכי העבודה הקיימים.
  • יעוץ והטמעה – טכנולוגיות צבע ומוצרי דפוס מתקדמים יכולים ליצור שינוי מהותי בהרגלי העבודה של החברה. ההבנה העמוקה שלנו בתחום בנוסף לייעוץ המקצועי יסייעו לכם להוביל לחיסכון כלכלי, לגייס את העובדים לשתף פעולה ולהבטיח שהידע הנרכש יוטמע בכל רמות הארגון.

לפני שהגעתם אלינו, היו לנו כמה וכמה סיפורי הצלחה:

הידע המקצועי, הייעוץ האישי, הליווי הצמוד, המגוון הרחב של המוצרים, הקדמה, החדשנות והתאמת הפתרונות המדויקים ביותר לצרכים ספציפיים הם המאפיינים שהפכו אותנו לשותפים לכל כך הרבה סיפורי הצלחה. עקב שימוש במוצרים המתקדמים של COLORTEK חברות מובילות במשק הישראלי קפצו מדרגה, שיפרו וייעלו את מערך השירותים וההתנהלות שלהן, הגדירו תקני איכות ואפילו נכנסו לעולמות חדשים בהן לא התנסו טרם השימוש.

כל אלו היו כאן לפניכם:

  •     בלורן, ברק, המרכז הישראלי לשילוט, סגול ובטרפלסט אשר רכשו מדפסת דיגיטלית בפורמט רחב
  •      בנק ישראל אשר קבע תקן איכות לשטרותיו
  •     בית הדפוס של חיל מודיעין, לגין טובופלסט והמדפיס הממשלתי אשר הטמיעו בעזרתנו תהליכי עבודה חדשים, יעילים וחסכוניים
  •      המרכז למיפוי ישראל שייעל את תהליך הדפסת המפות שלו
  •      ועוד רבים וטובים נוספים…

מי אנחנו ומה אנו מייצגים?

את צעדינו הראשונים כ- COLORTEK עשינו בשנת 1998 עם הקמת החברה, כאשר כבר למן הרגע הראשון שמנו לנו למטרה: להביא לישראל את מיטב הטכנולוגיות בתחומי הדפוס והדיגיטל. מאז ומתמיד שאנו שואפים להציב סטנדרט בינלאומי ולהוביל את השוק הדיגיטלי אל עבר הקדמה והחדשנות. לכן אנו משמשים כיבואנים בלעדיים של מיטב המותגים, ביניהם: Efi, Summa, Pantone, Tecco, X-Rite ,Just ועוד.
 
בדיוק לזה התכוונתם!

עם פתרונות ייחודיים המותאמים לצרכים שלכם כמו כפפה לצד שירותי ייעוץ, הדרכה והטמעה אנו מאמינים שיש לכם פוטנציאל להגיע רחוק, לשפר את איכות השירותים, לייעל את תהליכי העבודה הקיימים ולהגדיל את הפרודוקטיביות. אנו כאן כדי לעזור לכל אלו ועוד לקרות בדיוק כפי שהתכוונתם!