מכונות חיתוך

מכונות חיתוך מציעות הרבה יותר מדרך חסכונית לייצר שילוט. הן טומנות בחובן כל כך הרבה יתרונות עד שהפסקנו לספור אותם. הן בנויות כדי להתמודד עם חומרים שונים החל בעץ ועד PVC, הן מהירות, נוחות לשימוש, מתאימות למגוון רחב של פרויקטים, איכותן מעולה וחייהן ארוכים. ב- COLORTEK מעמידים לרשותכם את טכנולוגיות החיתוך המובילות והמתקדמות ביותר בעולם, כדי שתוכלו לדייק ולייעל את מערך העבודה שלכם, כמו גם את השירותים שאתם מספקים.

על הסוגים השונים של מכונות חיתוך

מכונות חיתוך עושות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לחיתוך וחריטה על חומרים שונים. הן משמשות לחיתוך חומרים קשיחים כמו עץ, חיתוך PVC, חיתוך קאפה, כמו גם לחומרים רכים כגון מדבקות ויניל, נייר ועוד. חברת COLORTEK מעלה את הרף תוך שמציגה סטנדרט חדש של שולחנות חיתוך המספקים את המענה המקצועי ביותר לחיתוך מגוון רחב של חומרים.

מכונת חיתוך שולחנית

 

מכונת חיתוך שולחנית מתאימה למגוון רחב של עסקים, שכן השולחנות מגיעים בגדלים שונים ומידות חיתוך שונות. בכוחן של מכונות החיתוך השולחניות לחתוך סוגים שונים של חומרי גלם לרבות פלסטיק, עץ, PVC, ויניל, טקסטיל, ספוג, מגנט, קרטון, מתכת וזכוכית. מכונות אלו מצוידות  בטכנולוגיות מתקדמות לרבות מצלמה שמזהה את אזורי החיתוך, מערכת מעקב ומיקום המציעות חיתוך מדויק במיוחד, זרועות שמקדמות את המדיה לאזור החיתוך, מסך מגע צבעוני ועוד. העבודה על הממשק של המכונה מאוד ידידותית ובמידה ותזדקקו להדרכה, הצוות של COLORTEK ערוך ומיומן ויכול לעזור לכם להטמיע את הטכנולוגיה החדשה בעסק בקלות ובכך לסייע לכם לייעל את מערך השירותים שאתם מספקים.

מכונת חיתוך גלילים

 

מכונות חיתוך גלילים מעוצבות במיוחד על מנת לספק מענה לסביבות עבודה שונות ומגוונות, זאת מבלי להתפשר על יעילות ודיוק ברמה הגבוהה ביותר. מכונות אלו מצוידות אף הן בטכנולוגיות המתקדמות שישנן לרבות מצלמה שמזהה את אזורי החיתוך, מערכת מעקב ומיקום המציעות חיתוך מדויק במיוחד, מסך מגע צבעוני, סכין חיתוך אוטומטי, חיבור למחשב ומערכת גלילה שגוללות את החומרים שנחתכו בצורה מסודרת בתום העבודה ומכינה את המכונה למעבר לעבודה הבאה.

היתרונות של שימוש במכונות חיתוך

הן שולחן חיתוך והן מכונת חיתוך גלילים מציעים יתרונות רבים למשתמשים. שני הסוגים מבצעים חתך דק ואינם מותירים קצוות חדים, בנוסף תהליך החיתוך אוטומטי כך שאינו דורש השגחה. יתרון נוסף הוא שמכונות החיתוך המודרניות מגיעות עם שואב אבק ששואב את האבק שנוצר תוך כדי עבודה על חומרים עבים ושומר על הסביבה כמה שיותר נעימה ונקייה. המכונות המודרניות נשלטות באופן דיגיטלי על ידי מחשב ומבצעות את העובדה באמצעות תכנות מקדים כך שהתוצאה מדויקת לחלוטין ואפשרויות המשחק מרובות. כמו כן שיטת עבודה זו מאוד יעילה ומסודרת והעובדה שהיא ממוחשבת מאפשרת לכם להתפנות לעבודות נוספות במקביל.

איך בוחרים מכונת חיתוך?

כדי לבחור מהי מכונת החיתוך המתאימה ביותר עבורכם עליכם להבין טוב יותר את הצרכים שלכם. עבור מה אתם זקוקים למכונה כזו? לחיתוך פרספקס? חיתוך קאפה? חיתוך PVC? אולי לחיתוך חומרים שונים ומגוונים? כמו כן עליכם לבחור את המכונה בהתאם לתדירות השימוש שלכם. זכרו שמעבר לבחינת הצרכים בהווה עליכם גם להעיף מבט אל העתיד. מכונת חיתוך קטנה אולי תספק לכם מענה אופטימלי כיום אולם אם אתם מחפשים להתרחב, להתייעל, לפנות לקהלי יעד חדשים, להגדיל את התפוקה וכדומה, יכול להיות שעליכם לבחור מבין מכונות חיתוך מתקדמות ולהן תכונות ויישומים תעשייתיים.

אנו כאן כדי לעזור לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר עבור העסק שלכם ולעזור לכם להטמיע את הטכנולוגיות המתקדמות של עולם הדפוס בהצלחה. זקוקים לעזרה בבחירה מכונת החיתוך המתאימה? פנו אלינו ונספק לכם נקודת מבט רחבה.