מציג את כל 8 התוצאות

פנה אלינו

אין סיבה שתגבילו את עצמכם לסוגי תאורה בודדים. תא התאורה LED Color Viewing Light מציע הדמיה באיכות גבוהה של מגוון רחב של תקני תאורה, בטווח צבעים הגדול מ- sRGB. באמצעות התוכנה המתאימה, תוכלו להגדיר את ההארה שמתאימה לכם.

פנה אלינו

מכשיר הספקטרוקולורמטר RM200QC תוכנן כדי לספק השוואת צבע קבועה עבור חומרים ומוצרים בכל מקום בו השליטה בצבע חשובה. המכשיר נייד, קומפקטי ובעל מראה אלגנטי, מדויק ואמין יותר מכל קולורמטר בסיסי אחר.

פנה אלינו

מכשיר המדידה MA-T12 מספק את הרמה הגבוהה ביותר של חזרתיות ויכולת שחזור מדידת צבע, ניצנוץ, וחספוס. הוא מגדיר ומעריך אפקטים בגימורים תחת סטנדרטים מחמירים בקלות רבה יותר מאשר אי פעם.

פנה אלינו

ספקטרופוטומטר מסוג eXact Standard מיועד עבור דפסים אשר מעוניינים להבטיח הדפסה מדוייקת בצבעי CMYK כמו גם בצבעי פנטון.

פנה אלינו

מכשיר המדידה (ספקטרופוטומטר) הידני Ci62 הוא המכשיר האידיאלי עבורכם, כשמדובר בעבודה עם צבעים מחזירי אור ומדידות צבע. מכשיר מדידת הצבע Ci62 בעל ביצועים גבוהים המותאם באופן יחודי להבטחת צבע מדויק בעת מדידת משטחים מחזירי אור, כולל חומרים עם טקסטורה או הדפסות על מצעים מתכתיים. מדובר באחד המכשירים בעלי היכולות הגבוהות ביותר והגמישות ביותר בשוק.

פנה אלינו

מכשיר מדידת הצבע Ci60 אידיאלי לבדיקת תוצרים ברגע קבלתם. הוא אינו יקר ומחליף את בקרת הצבע שנעשית בעין ובתנאי תאורה לא מבוקרים. כל כך קטן כך שתוכלו לקחת אותו אתכם לכל מקום ולבצע מדידות צבע ולהשוות את דיוק הצבע לעיצוב המקורי. מגיע עם הדרכה אינטראקטיבית וקורסים אינטרנטיים, איכותי ושימושי ביותר.

המלאי אזל
5,784.00

ערכת יעילה ומומלצת שמכילה את מכשיר המדידה Capsure™ שמאפשר מדידת צבע מכל משטח, מכשיר ואריג, ו-2 מניפות פורמולה (Formula) שמציגות 1,867 צבעי פנטון על נייר מצופה ולא מצופה.

4,046.00

מכשיר ה-Capsure מאפשר לקחת דגימת צבע מכל משטח, חומר או אריג, אפילו אם המקור קטן ביותר, ולהתאים אותו בצורה מדוייקת לצבע פנטון. באמצעות טכנולוגיית ה- Bluetooth שבמכשיר, תוכלו לשתף את התוצאה עם מכשירים אחרים ואפליקציות לעיצוב באופן מיידי.

נגישות
פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
Call Now Button