לכל המוצרים מסוג מדפסות UV

 מדפסות UV

בין ארסנל פתרונות הדפוס ש- COLORTEK מציעה עומד לו בגאון ליין של מדפסות שיהפכו את יכולות ההדפסה והייצור שלכם ללא פחות ממופלאות: מדפסות UV. מה שמייחד מדפסת UV ממדפסות אחרות הוא היכולת שלה להעניק לכם חופש מחשבתי ויצירתי ולעזור לכם להדפיס כמעט כל מה שתרצו ועל כל חומר שתרצו:

  • הדפסה באיכות גבוהה על מגוון רחב של חומרים לבחירה
  • יצירת מרקמים וטקסטורות
  • ניהול מתקדם של צבע
  • דרגות ברק שונות
  • עמידות גבוהה של תוצאות ההדפסה
  • דיוק בפרטים
  • מהירות גבוהה

ועוד יכולות רבות שימתגו את העסק שלכם כמתקדם, חדשני ומוביל בתחום.

הסוגים השונים של מדפסות UV

הדפסה בפורמט רחב היא העתיד של עולם הדפוס ועסקים שלא יתחדשו במכונת הדפסה מתאימה מסתכנים בכך שיישארו מאחור. עם הקדמה והחדשנות בעולמות הטכנולוגיה כך גם חלים שינויים בצרכים של הלקוחות והם מחפשים אחר פתרונות דפוס מיוחדים, איכותיים ומרשימים יותר. באמצעות מדפסת UV תוכלו להעניק ללקוחות שלכם בדיוק את מה שהם מחפשים, לאפשר להם לצאת מגבולות הידוע וליצור לעצמם גבולות חדשים. ישנם סוגים שונים של מדפסות UV וכדי לבחור את הסוג שיספק לכם וללקוחות שלכם את המענה המושלם, יש להבין כיצד כל סוג נבדל מהשני.

השולחניות
 

מכונת הדפסה שולחנית מציעה אינספור פתרונות לעסק המודרני והיא מאפשרת לו לבצע עבודות הדפסה באיכות יוצאת מגדר הרגיל תוך התנסות בהדפסה על חומרים מסוגים שונים. מדפסת UV שולחנית מאפשרת לכם לדייק עם הפרטים בזכות טכנולוגיית וואקום שממקמת את חומר הגלם טוב יותר על שולחן העבודה. באמצעותה תוכלו להדפיס על מוצרים קטנים בצורות שונות, כמו גם על מגוון חומרי גלם קשיחים כמו עץ, זכוכית, PVC, פוליפרופילן ועוד. העובדה שהיא מקובעת לשולחן מקלה על ההדפסה על חומרים כבדים יותר, עם זאת גודלה שמוגבל על ידי שולחן יכול גם להגביל את גודל ורוחב החומר עליו תוכלו להדפיס.

ההיברידיות
מכונת הדפסה היברידית משמשת בעיקר לצרכי הדפסה תעשייתיים ולהדפסה בפורמט רחב. מדפסות אלו הופכות את מנעד אפשרויות ההדפסה שלכם להרבה יותר רחב בכך שמאפשרות לכם להדפיס על סוגים שונים של חומרים, החל בחומרים קשיחים ועד גלילים. מבחינת אורך ורוחב, תוכלו להדפיס על חומרים שרוחבם כרוחב המדפסת, אך ארוכים ממנה בהרבה באמצעות שולחנות הרחבה תומכים. מדפסת UV היברידית תספק את הפתרון המושלם גם כאשר אתם חייבים ירידה מדוקדקת לפרטים- מרביתם יכולות להדפיס טקסטים קטנטנים ברזולוציה גבוהה. בכל הנוגע לקצב העבודה, אין תחליף למדפסות ההיברידיות עמן הקצב תמיד הרבה יותר מהיר.
גלילים (roll-to-roll)
מכונת הדפסה roll-to-roll תוכננה ועוצבה על מנת שתוכלו לייצר פתרונות שילוט פנים וחוץ ברמה הגבוהה ביותר. מדפסות אלו מעוצבות למשעי וכוללות מכניקה מדויקת, יציבות, חיישני בטיחות, ראשי הדפסה לינאריים שמדפיסים תוך כדי תנועה, הגנה אלקטרונית מפני גלישת דיו ומערכת ניקוי אוטומטית. כמובן שלכל מדפסת גלילים התכונות הייחודיות לה והיישומים שיספקו לעסק שלכם את המענה המדויק. הטיפול המעולה שלהן במדיה, השימוש הנוח והפשוט ומגוון הטכנולוגיות שמוטמעות בילד אין, הוא שמבטיח תוצאות ברמה אחת מעל כולם.

העתיד שלכם כאן שחור על גבי לבן

וכמובן שגם אנחנו כאן כדי לאפשר לכל הטוב הזה להיטמע היטב בעסק שלכם כך שתוכלו לספק את מיטב הפתרונות ללקוחות שלכם. מדפסת UV מציעה לכם שער לעתיד של עולם הדפוס וכל שעליכם לעשות הוא לצעוד דרכו. לאורך הדרך תגיעו לקהל יעד רחב יותר, תאמצו לעצמכם יעדים חדשים ולבסוף: תהפכו למובילים בתחומכם ותציבו רף חדש למתחרים.

 

לכל המוצרים מסוג מדפסות UV