מדפסות לבדים

כבר שנים רבות שטכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי משנה כל ענף שבו נוגעת. ענפים רבים השתנו ללא היכר במהלך המפגש עם טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטליות, החל בענפי האופנה והטקסטיל ועד ענפי השיווק והפרסום. כיום, בעזרתה של COLORTEK בפני כולם עומדות דרכים מרגשות ויצירתיות ליצור בעצמם את הבדים שלהם בשלל עיצובים, בין אם עבור מטרות יצירתיות ובין אם שיווקיות והכל באיכות חסרת תקדים.

אם גם אתם חולמים להרחיב את אפשרויות הייצור וההדפסה שלכם, לפנות לקהלי יעד חדשים או ליצור בדים בהדפסים מרהיבים, מדפסות לבדים יהפכו לשותפות החדשות שלכם לדרך ויהפכו כל חלום לאפשרי.

לעמוד מדפסות על בדים לחץ כאן

בדים שונים דורשים שיטות דפוס שונות

הדפסה על בד יצרה מהפכה שלמה בענפי תעשייה שונים. מדפסת טקסטיל תספק לכם את כל הכלים הנחוצים כדי להתנסות, לחקור, להתפתח וליצור טרנדים חדשים, במקום לרדוף אחרי טרנדים קיימים. זו ההזדמנות שלכם לעמוד בחזית הטכנולוגיה והקדמה של ענף הדפוס הדיגיטלי ולהציע ללקוחות את כל מה שהמתחרים שלכם לא יכולים. היות וכותנה, משי, ניילון, פוליאסטר, פשתן, צמר וסוגי בדים אחרים לא נוצרו שווים, כל חומר דורש שיטת הדפסה שונה, מה שמצריך מכם לבחור במכונת הדפסה על בד שתתאים במיוחד ליישומים המבוקשים.

שתי אפשרויות של הדפסה על בדים:

סובלימציה

טכניקת ההדפסה שנקראת סובלימציה מציעה יתרונות רבים למשתמשים בה. באמצעות ציוד מקצועי ואיכותי אפשר ליהנות מתוצאות איכותיות ועיצובים מרשימים ברמה גבוהה. שיטת הדפסה זו מתאימה לסוגים שונים של בדים, למעט כותנה. בעת הדפסת סובלימציה התמונה או הגרפיקה מודפסות על נייר מיוחד, באמצעות דיו מיוחד ועל ידי מדפסת הזרקת דיו שמיועדת למטרה זו. לאחר מכן מתבצעת העברה של התמונה מהנייר אל הבד באמצעות חום. החום הופך את הדיו לגז וההדפסה ממזגת בין הדיו לבין סיבי הבד כך שהוא נטמע לתוך הבד והופך לחלק בלתי נפרד ממנו.

הדפסה ישירה על כותנה או פוליאסטר

הדפסה על בד מציעה אפשרויות צבע ועיצוב כמעט בלתי מוגבלות. דמיינו שציור שלכם, יהפוך לחלק מעיצוב הבד ויגדיר אותו. כל דבר שתוכלו לעצב במחשב תוכלו גם להדפיס על הבדים שלכם ובכך לא להוציא כל חזון אל הפועל. הדפסה על בד פותחת דלת להתאמה אישית ולהדפסה ברמה גבוהה על סוגים שונים של בדים, בין אם טבעיים ובין אם סינתטיים. שיטת הדפסה זו מציעה מגוון רחב של אפשרויות עבור מטרות שונות, לרבות מטרות שיווקיות. הדפסה על בד ברזולוציה גבוהה יוצרת אפקט שלא נראה כמותו ועל ידי תכנון דיגיטלי מקדים ונכון ניתן להגיע לתוצאות מדויקות וליהנות מאינספור אפשרויות עיצוביות. בנוסף תוכלו לבחור במדפסת לחולצות שמאפשרת לכם להדפיס על כמה חולצות במקביל, מדפסת זו חזקה, יציבה ותוכננה במיוחד לענות על צרכים תעשייתיים.

הדפסה ישירה על גלילי בד

שימוש במכבש

לעיתים צריך רק דחיפה קטנה כדי להוציא רעיונות מן הכוח אל הפועל. בעולם של הדפסה על בד, שימוש במכבש ממזג כל הדפס עם כל סוג של בד על ידי שימוש בחום ובלחץ ועוזר לכם ליישם בפועל את הרעיון הראשוני כפי שעלה לכם לראש. כאן כבר עומדות בפניכם אפשרויות מקצה לקצה: יש מצבים שהמכבש נפרד מהמדפסת ותצטרכו להעביר את כל הגליל המודפס במכבש כדי להטמיע את הגרפיקה על הבד, ולחלופין ישנם מכבשים שנכללים כבר באופן מובנה בתוך המדפסת עצמה כך שחוסכים לכם המון עבודה. האפשרות שבה תבחרו תלויה בכם, אך ככל שהציוד בו תעשו שימוש יהיה יותר איכותי ומתקדם, כך גם התוצאה תהפוך למשביעת רצון ותהליך העבודה יהיה פשוט ומהיר יותר.

הגיע הזמן לשנות מן הקצה לקצה את הדרך שבה אתם עושים עסקים. עם מדפסת טקסטיל הדפסה על בד הופכת לכלי מדהים עבור מטרות שונות ומגוונות ובכוחה לספק לכם כלים חדשים ומתקדמים, לעזור לכם לקפוץ מדרגה ולשפר את מערך השירותים שאתם מספקים לעסקים במידה משמעותית.

הדפסה ישירה על חולצות