פרויקטים נבחרים – COLORTEK

בית-הספר לדפוס בקבוצת תדביק

אינדיסֶס  הינה שותפה בכירה בהקמה, בניית תוכנית הדרכה, בניית מערכי שיעור והפעלה של ביה"ס לדפוס בקבוצת תדביק. ביה"ס הינו פרויקט הנועד להעצים את הידע בקרב עובדי הארגון בשלושת מפעלי קבוצת תדביק (תדביק, תדביק פק וצלף) ושם למטרה ייעול תפעולי ושיפור תוצרי המפעל ע"י הקנייה של תהליכי עבודה מתקדמים והשתלמות פרקטית לעובדים במפעל.

תקן איכות שטרות בבנק ישראל

דביר קסורלה, במסגרת עבודתו בחברת קולורטק, סייע למחלקת המטבע בבנק ישראל לקבוע תקן איכות לשטרות המבוסס על ניסיון רב בתהליכי דפוס ובקרה של תוצרי דפוס. במהלך ליווי הפרויקט ביצע קסורלה השתלמות מקצועית לעובדי המחלקה, המליץ על רכישת ציוד, ביצע תהליך של מחקר תהליכי והטמעת פרוצדורות בדיקה לשטרות. בשלב האחרון סייע בכתיבת התקן.

ליווי והטמעת נהלי עבודה במדפיס הממשלתי

אינדיסֶס משמשת כיועצת ראשית לתהליכי דפוס במדפיס הממשלתי. במסגרת הליווי מעניקה אינדיסֶס הדרכות מקצועיות לעובדים בקדם דפוס ודפוס, מלווה פרויקטים מורכבים של הדפסה בטחונית ומייעצת בכל הקשור לייעול תהליכי הייצור ותכנון יעיל של מוצרי הדפוס.

הדרכות מקצועיות והטמעת נהלי צבע בקניאל אריזות משקה

באפריל 2009 התבצעה הסמכת אקס-רייט (X-rite) לשיפור ביצועי הדפוס, ייעול ובקרה במפעל קניאל אריזות משקה. במסגרת ההסמכה הוטמע תהליך בקרת איכות חדשני המבוסס על מכשור מדידה. התהליך מקצר את זמן כיוון המכונה ושומר על יציבות צבע לאורך הריצה. ההסמכה הועברה מטעם חברת אינדיסֶס והמשתתפים קיבלו הסמכה בינלאומית מבית X-rite IndyCess/. ביה"ס X-rite הינו היחיד מסוגו בישראל (והשלישי בעולם) ומופעל על ידי חברת אינדיסֶס.

בדיקת סדרות צבעים וביצוע תהליך טביעת אצבע בלגין טובופלסט

אינדיסֶס מציעה שירותי הדרכה, יעוץ וליווי לפרויקטים עתירי ידע והכשרת עובדים במפעלים לביצוע תהליכים מורכבים באופן המותאם לצרכי הלקוח. הפרויקטים הנם מחקריים במהותם אך בדגש פרקטי תפעולי וזאת ע"מ לייצר ערך ללקוחות. במסגרת עבודה משותפת עם חברת לגין טובופלסט מסייעת אינדיסֶס למפעל לייצר תהליך סטנדרטי וחסכוני בטכנולוגיית דפוס המשי שהינו מטבעו תהליך מסובך להדפסות איכות.

פרויקט הטמעת ניהול צבע ובקרת איכות בבית הדפוס של חיל מודיעין

אינדיסֶס מתמחה בתהליכים של ניהול ובקרת צבע במערכות דפוס וכמו כן בתזרימי עבודה בסביבות דיגיטליות ואנלגיות. במסגרת זאת אינדיסֶס תומכת באופן קבוע בפיקודים שונים בחיל-מודיעין בכל הקשור לניהול תהליכי עבודה, בקרת יציבות מערכות הדפסה וביצוע ניהול צבע מקיף למערכות הדפוס השונות.

אודותינו

מי אנחנו ומה אנו מייצגים?

את צעדינו הראשונים כ- COLORTEK עשינו בשנת 1998 עם הקמת החברה, כאשר כבר למן הרגע הראשון שמנו לנו למטרה: להביא לישראל את מיטב הטכנולוגיות בתחומי הדפוס והדיגיטל. מאז ומתמיד שאנו שואפים להציב סטנדרט בינלאומי ולהוביל את השוק הדיגיטלי אל עבר הקדמה והחדשנות. לכן אנו משמשים כיבואנים בלעדיים של מיטב המותגים, ביניהם: Efi, Summa, Pantone, Tecco, X-Rite ,Just ועוד.

בדיוק לזה התכוונתם!

עם פתרונות ייחודיים המותאמים לצרכים שלכם כמו כפפה לצד שירותי ייעוץ, הדרכה והטמעה אנו מאמינים שיש לכם פוטנציאל להגיע רחוק, לשפר את איכות השירותים, לייעל את תהליכי העבודה הקיימים ולהגדיל את הפרודוקטיביות. אנו כאן כדי לעזור לכל אלו ועוד לקרות בדיוק כפי שהתכוונתם!

לכל שאלה ובקשה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם