צור קשר

        חיפוש מתקדם
דוא"ל:

סיסמה:


דף הבית
 

אודות

» דף הבית

קולורטק קסורלה בע"מ עוסקת במכירת מוצרים, הרכבת פתרונות, מתן שירות, יעוץ והדרכה לתעשיית הדפוס, הגרפיקה והצילום. החברה מתמחה בתחומים של ניהול וכיול צבע למערכות דיגיטליות ובקרת איכות בתהליכי דפוס קונבנציונליים.

הסטוריה
החברה הוקמה בינואר 1998 ע"י איתן קסורלה , מהנדס אלקטרוניקה שעבד שנים רבות בפיתוח ושירות של מערכות היי-טק לתחום הקדם-דפוס, והטמעה של טכנולוגיות מתקדמות לתחום זה (כגון DUPONT ו- CROSFIELD). בראשיתה החברה התמחתה בשירותי תמיכה לסורקים מקצועיים, מערכות הגהת צבע דיגיטליות (המחליפות את הכרומלין) ופלוטרים. מאז גדלה והתפחתה החברה וכיום מוכרת מגוון רחב של מוצרים, שירותים ופתרונות בתחומים שונים של שוק הצילום, ההדמיה הדיגיטלית והדפוס.

נציגויות

חברת קולורטק הנה יבואנית בלעדית של מספר ספקים:
EFI ו- Eisfeld, המפתחות תוכנות RIP וניהול צבע לגרפיקה צילום ולדפוס. תוכנות המשמשות לעבודה מול מדפסות רחבות. 
Tecco, חברת עלית בתחום המדיות להדפסה. לחברה סדרת ניירות להגהת צבע וסדרת ניירות להדפסה צילומית בפורמט קטן ורחב.
X-rite, חברה אמריקאית בעלת מגוון רחב של מכשירי מדידה ותוכנות: למדידת צבע, צפיפות רשת, כיול, ובקרת איכות.
Gretag Macbeth, שם מותג תחת המטריה של X-rite: חברה מובילה בתחום תוכנות ומכשירי מדידה לניהול צבע, יצירת פרופילים לסורקים מסכים ומדפסות.
JUST Normlicht, המייצרת פתרונות תאורה סטנדרטית לבדיקת הגהות צבע, שקופיות והדפסים.
CANON , קולורטק הינה מפיצה ראשית 
למדפסות בפורמט רחב וציוד נלווה של חברת קנון.
חברת
קולורטק עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות אלו הן כספקית של תוכנות, ידע וחומרים מתכלים והן כמפיצה של ציוד חברות אילו.

לקוחות

במהלך השנים, מאז הקמת החברה, הותקנו מאות מערכות להגהת צבע, לכיול צבע ולהדפסה בפורמט רחב . בהסתמך על הידע והניסיון הרב שהצטבר בחברה הן מכח היותנו יבואנים של חברות מובילות והרחבת הידע המקצועי ע"י השתלמויות תכופות והן בשל התקנות רבות אצל לקוחות, אנו מציעים פתרונות הכוללים את כל המרכיבים והידע הדרושים לבנית תזרימי עבודה מכוילים, כמו כן אנו מעבירים הדרכות והשתלמויות מקצועיות בתחום ניהול הצבע ובקרת הדפסה. ניתן להתרשם מרשימה חלקית של לקוחותינו מתחומים שונים כאן .

המשימה
התמקדות בתחומים של ניהול צבע ובקרת איכות, יצוג של חברות מובילות בתחום, והצעת פתרונות ייחודיים ואינטגרטיביים, מציבים את חברת קולורטק כגורם המקצועי ביותר כיום בשוק הגרפיקה, הדפוס והצילום בישראל. הפתרונות שאנו מציעים הנם אטרקטיביים וגמישים ובעלי התאמה מרבית לצרכי הלקוח. השקפת העולם של חברת קולורטק היא להביא לקהל לקוחתנו את הידע הדרוש והאמצעים לבניית סביבת עבודה מכוילת ושמירה על בקרת איכות ברמה גבוהה.
שלום אורח!
» הרשמה

  » דף הבית  » צור קשר>  » מפת האתר    © קולורטק קסורלה, כל הזכויות שמורות.
Developed by Pixiesoft